Promocje
i oferty specjalne
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »

Fotorelacje z naszych realizacji

Okna PCV

Nowal Vetrex logoProducent nowoczesnej stolarki PCV. Jesteśmy autoryzowanym punktem handlowym firmy Vetrex na rejon Warszawa i okolice. Sprawdź nas - zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.

tel. 22 847-66-44
tel. 22 853-21-22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wybierz odpowiednie okna dla siebie

KLIKNIJ I ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE

VR90 Synergy
Okna PCV

Nowal Okna PCV VETREXNajlepsze okna to te, które pełnią kilka funkcji jednocześnie: zapewniają użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i  energooszczędności, gwarantują ciszę i są estetyczne. Inżynierowie naszej firmy, poprzez ciężką i oddaną pracę, połączyli wszystkie te cechy w jednym produkcie. W efekcie powstało okno – VR90 Synergy - o mistrzowskiej i perfekcyjnej konstrukcji, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

V90+
Okna PCV

Nowal Okna PCV VETREXOkna Premium Vetrex V90+ to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody, wygrywać konkursy oraz testy branżowe.

V82 Modern Design
Okna PCV

Okna PCV Nowal V82System V82 Modern Design jest ultranowoczesnym rozwiązaniem pod względem wzornictwa i technologii. Wyróżnia go specyficzne złożenie profili, w którym skrzydło zostało schowane za ramą okienną, a ościeżnica ukryta za warstwą ocieplenia, dzięki czemu konstrukcja jest praktycznie niewidoczna od strony zewnętrznej budynku, nadając mu spektakularny efekt wizualny.

V82 Black Design
Okna PCV

Nowal Okna PCV VETREXMyśląc o budowie domu, starasz się selekcjonować dostawców i produkty. Inwestujesz czas i pieniądze, oczekując w zamian najwyższej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Sprawdź nas i okno V82 Black Design, stworzone przez zespół inżynierów Vetrex jako odpowiedź na głosy Klientów poszukujących rozwiązań trwałych, sprawdzonych, funkcjonalnych i dopracowanych w każdym calu. Okno V82 Black Design to wyjątkowe połączenie perfekcyjnego designu oraz najlepszego wyposażenia. Dzięki temu nasz produkt osiąga najwyższe parametry z zakresu energooszczędności, oferując jednocześnie elementy wyróżniające go spośród innych.

V82
Okna PCV

Okna PCV Nowal V82Okna PCV V82 to idealna propozycja dla klientów, którzy poszukują solidnych rozwiązań. Produkt charakteryzuje się wysoką oszczędnością energii i ogromną funkcjonalnością. Wielokomorowa rama, z potrójnym układem uszczelek, gwarantuje skuteczną izolację termiczną, porównywalną z tą stosowaną tylko w produktach najwyższej klasy.

V70 Optimal Black
Okna PCV

Nowal Vetrex Optimal Black okna PCVOkno V70 Optimal Black stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjnej ceny, energooszczędności, a także wyjątkowej trwałości produktu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, V70 Optimal Black wyróżnia się oryginalnym wzornictwem, które nadaje wnętrzu indywidualny charakter, a wysoka jakość produktu wpływa na jego energooszczędność i trwałość.

VR70
Okna PCV

Nowal okna PCV VR70 RoundlineOkna PCV VR70 to nasz flagowy produkt w kategorii DESIGN. Stanowi najlepszy wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów.

VS70
Okna PCV

Nowal okna dzwi PCV VETERX VS70 SwinglineOkna PCV VS70 spełnią oczekiwania Klientów, którzy cenią w architekturze harmonijne kształty. Najwyższej jakości profil, okucie, oszklenie oraz nowoczesna linia sprawiają, że okna z serii VS70 stanowią doskonałe rozwiązanie dla Klientów ceniących najwyższą jakość, wytrzymałość oraz atrakcyjny, nowoczesny wygląd.

VP70
Okna PCV

Nowal okna PCV VETREX VP70 PerfectlineOkna PCV VP70 to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Okna z tej serii spełniają wszystkie europejskie normy. Są także klasyczne i eleganckie, dzięki czemu wkomponują się w niemal każde wnętrze.

V60
Okna PCV

Nowal okna PCV VE60 EfectlineOkna PCV Efectline V60 dzięki automatyzacji produkcji i wykorzystywaniu wyłącznie koloru białego, stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnej ceny.

VP70 ONZ
Okna PCV

Nowal Okna PCV VETREXOkna PCV VP70 ONZ to typ stolarki tzw. rozwiernej lub odchylanej na zewnątrz. Jej podstawą konstrukcyjną są profile o głębokości zabudowy 70 mm.

VP70 MD
Okna PCV

vetrex vp70md nowalSystem VP70 MD cechuje klasyczny, elegancki kształt. Dzięki temu można go zastosować do każdej elewacji. Jest to pięciokomorowy system o głębokości zabudowy równej 70mm. Zastosowanie dodatkowej, środkowej uszczelki poprawia szczelność, izolacyjność akustyczną oraz termiczną.

VR70 MD
Okna PCV

vetrex nowal

System VR70 MD cechuje klasyczny, elegancki kształt. Dzięki temu można go zastosować do każdej elewacji. Jest to pięciokomorowy system o głębokości zabudowy równej 70mm, w którym zastosowano skrzydło półzlicowane. Zastosowanie dodatkowej, środkowej uszczelki poprawia szczelność, izolacyjność akustyczną oraz termiczną.

Jakość i marka poparta nowoczesną technologią
Okna PCV

Nowal okna PCV VetrexZdecydowana większość stolarki PVC w Polsce produkowana jest na tzw. „odchudzonych" profilach klasy „B" o obniżonych parametrach jakościowych. Niestety powszechną praktyką w Polsce stało się sprzedawanie pod nazwą znanych zachodnich marek ekonomicznych rozwiązań klasy „B". W celu uzyskania jeszcze większych oszczędności posunięto się również do „odchudzenia" stalowych wzmocnień. Efektem tego jest produkt bardzo niskiej jakości. Dowodem na to są ostatnie losowe badania przeprowadzone przez Związek Producentów Dostawców i Dystrybutorów - Polskie Okna i Drzwi. Aż 70% badanych okien nie przeszło podstawowych testów i wykluczyło takie okna z dopuszczenia do użytku.

Radzimy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie stolarki PVC, żądali Państwo od sprzedawcy rzetelnej i wyczerpującej informacji o klasie i jakości okien.

Wszystkie serie okien to efekt owocnej współpracy naszej firmy z wiodącymi koncernami takimi jak VEKA, Roto oraz Press-Glas. Wysoka jakość produktów oferowanych przez naszą firmę jest naszym celem nr 1, celem, któremu podporządkowaliśmy wszystkie nasze działania.

Dzięki oknom sprzedawanym przez firmę Nowal odkryją Państwo zalety komfortu, bezpieczeństwa i łatwości ich użytkowania.

 

Okna energooszczędne


Nowal okna PCV VetrexOd 1 stycznia 2009 roku, weszła w życie Unijna Dyrektywa nr 2002/91/WE zabraniająca handlu, wynajmu, obrotu budynkami nie posiadającymi certyfikatu, audytu energetycznego. Oznacza to, że od stycznia każdy wynajmujący, kupujący itd. będzie świadom dokonanego wyboru i zakupu. Najchętniej kupowane będą nieruchomości z klasa energetyczną A, natomiast inwestorzy, którzy wyposażyli swoje nieruchomości w materiały, które pozwoliły na minimalizacje kosztów eksploatacji, sprzedadzą je za znacznie lepszą cenę. Obserwowany w ostatnim okresie stały wzrost cen surowców i energii powoduje zwiększenie kosztów utrzymania gospodarstw domowych. Zaczynamy poszukiwać nowych rozwiązań, które w sposób znaczący obniżają koszty eksploatacji. Do niedawna sprzęt AGD w klasie A kupowali nieliczni, gdyż pociągał za sobą wyższe koszty jego zakupu. Ciągle rosnąca świadomość tego co kupujemy i ile na zakupie sprzętu zaoszczędzimy podczas eksploatacji, praktycznie wyeliminowały sprzęt klasy E

Podobnie będzie z nowoczesnymi oknami oferowanymi przez Vetrex. Na początku lat 90 ubiegłego wieku na dynamicznie rozwijającym się rynku stolarki okiennej, tylko nieliczni kupowali okna z szybami o współczynniku U – 1,1 W/m2 K. Teraz to standard. Kolejnym krokiem, który pozwoli dodatkowo obniżyć koszty eksploatacji budynków są nowoczesne, energooszczędne okna w systemie Alphaline wyposażone w szyby zespolone dwukomorowe o współczynnikach Ug = 0,5 lub 0,7 W/m2K.

Nowoczesne, energooszczędne szyby zespolone w oknach czy na elewacjach budynków to szyby dwukomorowe o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła Ug, w których poszczególne szklane tafle zestawu posiadają specjalne powłoki. W takich zestawach musi występować powłoka niskoemisyjna, która ogranicza utratę nagromadzonego w budynku ciepła.
Okna w systemie Alphaline z zastosowaniem szyby 4/16/4/16/4 Ug=0,7 W/m2K pozwalają na uzyskanie wspóczynnika U dla całego okna na poziomie 0,9 W/m2K. Jest to bardzo dobry wynik pozwalający na realne oszczędności energii w gospodarstwie domowym, czego potwierdzeniem są wyniki badań okna przeprowadzone przez instytut IFT w Rosenheim zlecone przez firmę Vetrex. Przy zastosowaniu szyby 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K ten współczynnik będzie jescze niższy, a koszt zakupu okien pozostaje na tym samym poziomie! Zatem oszczędności jeszcze większe bez dodatkowych kosztów!

 

Korzyści


Jakie korzyści otrzymają Państwo stosując najnowocześniejsze rozwiązania stolarki okiennej Vetrex? Niezaprzeczalne korzyści to:

  1. Bardzo duża izolacja cieplna okien zbliżająca się do izolacyjności muru.
  2. Maksymalne zmniejszenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji
  3. Bardzo dobra przejrzystość i neutralna kolorystyka
  4. Maksymalna redukcja zjawiska kondensacji pary wodnej (ciepła ramka)
  5. Bezpieczeństwo (możliwość hartowania)
  6. Zmniejszenie przepuszczalności promieniowania UV
  7. Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, co pozwoli chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do salonu sprzedaży Nowal w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą okien wyposażonych w szyby energooszczędne.