Promocje
i oferty specjalne
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »

Fotorelacje z naszych realizacji

O firmie

Witamy serdecznie i mamy nadzieję, że informacje które Państwo znajdziecie na naszej stronie o produktach oraz o usługach naszej firmy, przekonają Państwa do powierzenia nam tak odpowiedzialnego zadania jak montaż stolarki lub innych produktów z naszej oferty.

 

NOWAL Centrum Okien i Drzwi jest oficjalnym partnerem firmy VERTEX  wielokrotnie nagradzanego producenta wysokiej jakości okien PCV

Oferta okien premium Zobacz ranking okien

 


Doświadczenie i wiedza techniczna


Firma nasz powstała w 1995 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się głównie sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej drewnianej i PCV. Do naszej oferty przez kolejne lata wprowadziliśmy produkty między innymi takich wiodących firm na rynku jak: VEKA, GERDA, ROTO, PORTA, DELTA czy HORMAN ... wierząc, że tylko produkty markowe wyprodukowane przez najlepszych producentów, przy zastosowaniu profesjonalnego montażu będą gwarancją zadowolenia Państwa w ich użytkowaniu, oraz pozwolą nam na stały rozwój. Odpowiednio doprana kadra, nabyte doświadczenie oraz stałe szkolenia pracowników zarówno biurowych oraz montażystów, pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiar i komputerową wycenę, a skończywszy na specjalistycznym transporcie i montażu wykonanym przez własne grupy monterskie.

 

Oferta


Współpracujemy z producentami, którzy dają nam gwarancję szerokiej gamy wyrobów, wysokiej jakości, za rozsądną cenę, dlatego też możemy Państwu zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów.

 

 

 

 

Dobra marka


Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów a nie stawiają na ilość oraz najniższą cenę. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszego sukcesu.

 

Ekspozycja


W naszym salonie możecie Państwo zobaczyć większość produktów z naszej oferty. Pokazane różne rozwiązania, pozwolą Państwu dobrać produkt z wyposażeniem najbardziej funkcjonalnym. Jest to niezmiernie ważne aby przy wyborze produktu nie przepłacić za rzeczy których nie będziemy nigdy używać, a jednocześnie zamówić wyposażenie które będzie dla nas korzystne ze względu na funkcjonalność oraz proponowaną cenę.

 

Wiarygodność


To priorytet naszego działania, a dla Państwa pewność, że umowa będzie wypełniona dobrze i terminowo. Dlatego też, firma nasza cały czas kontroluje jakość usług począwszy od pracy biura a skończywszy na usłudze montażowej. Opinie naszych klientów na nasz temat w postaci ankiety po każdej wykonanej usłudze są dla nas niezbędną informacją do stałej kontroli poziomu naszych usług. Państwo jako nasi klienci macie pełen wgląd w historię naszych dokumentacji powykonawczych nawet z przed paru lat.

 

Profesjonalny pomiar i doradztwo


Jaki jest klucz do właściwie wykonanej usługi? Przede wszystkim, współpraca z naszym doradcą techniczno-handlowym. Każde rozwiązanie, które zaproponuje przede wszystkim ma przysporzyć Państwu korzyści a nie chwilowe obniżenie ceny, które w późniejszym okresie spowoduje większe wydatki w eksploatacji.

 

Profesjonalny montaż


Najlepsze okno lub drzwi źle zamontowane nie spełni swoich funkcji- tę kwestię często się pomija. Kładziemy nacisk na prawidłowy montaż, dlatego poświęcamy mu osobną zakładkę.

 

Serwis


Zwykle nowa stolarka nie wymaga regulacji. Z reguły tak właśnie jest, jednak gdyby zaszła konieczność wizyty serwisanta, jest on dla Państwa dostępny, bezpłatnie przez cały okres gwarancyjny. Zapewniamy również obsługę pogwarancyjną, regulacje, konserwacje i naprawy.

 

Promocje


Bez nich zakup nawet najlepszego towaru czy usługi nie daje takiej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców. Dodatkowo prowadzimy wewnętrzną formę promocji na poszczególne artykuły, po to aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Kończąc zapraszamy Państwa do zapoznania się z produktami na naszej stronie internetowej lub skorzystania z doradztwa naszych handlowców, mając nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych stałych Klientów.